Ing. Miroslava Poskočilová

Od roku 2019 pracuje jako ředitelka příspěvkové organizace města Zámek Děčín, je členkou finančního výboru a předsedkyní kulturní komise rady města. Předtím pracovala jako personálně ekonomická manažerka, revizorka Nadačního fondu Dar sluchu a je zřizovatelkou Soukromé školy Svět v Děčíně. Jako ředitelka zámku se zasadila o jeho výrazné otevření veřejnosti. Významně se zkvalitnily služby a zahrady se staly přirozenou součástí centra města. Kultuře se věnovala také v místní synagoze.
Ve svém volném čase se věnuje rodině. Rekreačně běhá, jezdí na inline bruslích a ráda objevuje nová místa Českého Švýcarska nebo jižní Moravy. Nevyhýbá se ani exotickým částem světa. Poslední její navštívenou destinací byly Havajské ostrovy, kde s dětmi podnikla výstup na sopku Haleaka. Její silnou stránkou je pozitivní přístup, komunikativnost, pracovitost a důslednost.

Motto: „Tak, jak vnímáme sami sebe (naše město), budou i ostatní vnímat nás (naše město).“

Proč kandiduji: „Přála bych si i v našem městě vzájemně si více naslouchat a vytvářet podmínky pro setkávání v dobré náladě, ať už během kulturních akcí, nebo jen tak při procházkách po okolí. Úhel pohledu každého z nás se liší, ale je důležité o věcech mluvit“.