Mgr. Ondřej Michálek

Ondřej Michálek

Zástupce ředitele ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 369/25,. a učitel matematiky a tělesné výchovy. Od roku 2006 se věnuje dětem jako hokejový trenér mládeže HC Děčín, kdy v roce 2015 dosáhl ocenění v soutěži Díky, trenére! kdy z celkového počtu 1503 nominovaných trenérů ze všech sportovních odvětví skončil na 3. místě. Pedagog a sportovec tělem i duší, jehož nejoblíbenějším sportem je lední hokej. Postavit se umí ke všem sportům. Mezi jeho další záliby patří také procházky v přírodě, a v neposlední řadě dobré jídlo.
Narodil se v Děčíně, kde po celý život vyrůstal v části Boletice nad Labem. Aktuálně přesídlil na levý břeh Labe do Malšovic. Ve svém volném čase se věnuje studiu, četbě odborných článků a podcastům s oblastí psychologie. Ve svém profesním životě si zakládá na profesionalitě, dochvilnosti a cílevědomosti. Má rád pozitivní přístup a díky své profesi má výborné organizační schopnosti.

Motto:
Nezáleží na tom, kolikrát v životě upadneš, ale kolikrát dokážeš vstát a jít dál.

Proč kandiduji:
Baví mě spolupracovat s lidmi, kterým jde o stejnou myšlenku – rozvíjet a vylepšovat naše město ve všech jeho ohledech, což by mělo být na úrovni městských voleb prioritou každého kandidáta.