Mgr. Vlastislav Hlaváč

Vlastislav Hlaváč

Ředitel Kontaktního pracoviště Úřadu práce ČR v Děčíně

Rodilý Děčíňák, otec dvou dětí, vystudoval sociální práci, veřejnou a sociální politiku. V této oblasti se pohybuje celou svou pracovní kariéru. Absolvoval zahraniční stáže v Holandsku, Skotsku a Německu. Byl u prvopočátku nastavení přeshraniční spolupráce v rámci poskytování Evropských služeb zaměstnanosti. Působil jako člen pracovní skupiny Trh práce a zaměstnanost Paktu zaměstnanosti Ústeckého kraje. Volný čas věnuje blízké rodině, svým dvěma dětem a společným zálibám. Je aktivním sportovcem. Má rád týmové sporty basketbal a fotbal. 

Díky svým dosavadním pracovním zkušenostem disponuje odbornými znalostmi, analytickými schopnostmi a manažerskými dovednostmi.

Motto: Jsem pozitivně smýšlející týmový hráč. Do čeho se pustím, tomu se věnuji na 100 %. Vyznávám slušnou, férovou a korektní spolupráci.

Proč kandiduji: Chci, aby Děčín bylo pro své obyvatele město, kde chtějí žít, studovat, pracovat, bavit se, ale i zestárnout. Do politiky tak vstupuji s představou, že mohu dění v našem městě pozitivně ovlivnit, především pak v otázkách řešení zaměstnanosti, bezpečnosti a poskytování sociálních služeb.